Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Eiffeltoren
Wat is de overeenkomst tussen bovenop de Eiffeltoren staan en je laten pijpen door je schoonmoeder?- Nooit, nooit maar dan ook nooit naar beneden kijken!
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
De eerste keer (7.14/10)
Een oude vrouw in het bejaardentehuis wordt 80 jaar. De verpleegsters willen haar iets bijzonders geven en vragen aan haar wat ze graag wil hebben. Zij zegt: "Ik heb het nog nooit gedaan, dat zou...Mop verder lezen (Je hebt 23% gelezen)
Opgewonden gorilla (7.71/10)
Een echtpaar was een dagje uit naar de dierentuin. Toen ze bij het apenhuis bij de grote gorilla kwamen, zei de man tegen zijn vrouw,"Open je blouse een beetje". Toen ze dat deed, kwam de go...Mop verder lezen (Je hebt 16% gelezen)
Wat stotter je... (7.47/10)
Een man zit in de kroeg en bestelt een biertje:Hij stottert; B b,b,b,b,b,arkeeper m, m, m, mag ik een b, b, b, biertje bestellen?
Natuurlijk zegt de barkeeper, je mag er zelfs twee, he...
Mop verder lezen (Je hebt 24% gelezen)
