Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Maan of zon?
2 domme blondjes maken een wandeling in de stad, en zien plots een affiche. De ene zegt dat het de maan is die erop staat, maar de andere zegt dat het de zon is. Na een lange discussie, besluiten ze ergens aan te bellen. Er doet een dom blondje open, en de andere 2 vragen of het nu de maan is, of de zon die op de affiche staat.Antwoordt de andere: "Awel 'k weet het niet, ben niet van hier."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
In de verloskamer (6.89/10)
Een blondje ligt op de verlostafel en het hoofdje van haar baby komt er uit. Warempel, het is zwart! De verpleegster vraagt: "Deed u het met een zwarte?" "Ja zei de blondine, maar eenma...Mop verder lezen (Je hebt 29% gelezen)
Kijk daar zie, de zon... (6.83/10)
Twee mannen lopen 's nachts rond in Hasselt en ze zijn straal bezopen..De ene man kijkt naar boven en zegt: "Kijk daar zie, de zon."
De andere zegt: "Ma nee jongske, da...
Mop verder lezen (Je hebt 28% gelezen)
Buikspreker op je knie (7.94/10)
Een jonge buikspreker geeft een optreden in een club, met zijn pop op de knie. Hij gaat door zijn gebruikelijke materiaal van domme blondjes moppen tot een grote forse blondine van haar oren begint te...Mop verder lezen (Je hebt 22% gelezen)
