Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Maan of zon?
2 domme blondjes maken een wandeling in de stad, en zien plots een affiche. De ene zegt dat het de maan is die erop staat, maar de andere zegt dat het de zon is. Na een lange discussie, besluiten ze ergens aan te bellen. Er doet een dom blondje open, en de andere 2 vragen of het nu de maan is, of de zon die op de affiche staat.Antwoordt de andere: "Awel 'k weet het niet, ben niet van hier."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Aangehouden blondje (7.75/10)
Een blondje met een sportwagen wordt tot stilstand gebracht door de politie wegens te snel rijden.De politieagent van dienst is een vrouw en ook blond!
De politieagente vraagt aan het s...
Mop verder lezen (Je hebt 24% gelezen)
Bij den dokter ... (6.92/10)
Een Antwaarps blondje gaat naar de dokter en zegt : "khem boikpijn.""Boikpijn ?" vraagt de dokter, "is het accut ?"
Antwoord het blondje : "neeje ti...
Mop verder lezen (Je hebt 86% gelezen)
Verloren voorwerp (6.14/10)
Een blondje is haar paraplu vergeten op de bus en gaat naar het loket van de verloren voorwerpen.- "Meneer, ik ben mijn paraplu verloren op een van uw bussen."
...
Mop verder lezen (Je hebt 58% gelezen)
