Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Wat heb je nou aan?!
Er is een vrouw en die doet speciaal voor haar man een jurk aan. Ze loopt de slaapkamer binnen, maar geen reactie van de man.Daarna doet ze de meest sexy lingerie aan, maar weer geen reactie.
Tot slot stapt ze naakt de slaapkamer binnen. Waarop de man: Ik weet niet wat je nou weer aan hebt, maar dat moet nog dringend gestreken worden!!!
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Lente hangt in de lucht (6.38/10)
Jantje heeft promotie gemaakt en voor zijn functie moet hij op Engelse les. Op een gegeven moment wil hij het pas geleerde 'beginners Engels' in de praktijk brengen. Hij gaat een praatje aan met een k...Mop verder lezen (Je hebt 51% gelezen)
vrijdag (7.16/10)
Phil wordt wakker in de hel en hij is een beetje slechtgehumeurd. Satan loopt voorbij en spreekt hem hierop aan.Satan: "Awel waarom zo'n lang gezicht?"
Phil: "Wat denk je...
Mop verder lezen (Je hebt 10% gelezen)
Rechtzaak (7.19/10)
Een aanklager vroeg aan zijn eerste getuige, een oude vrouw, om te gaanstaan. Hij wendde zich tot haar en vroeg: "Mevrouw Bakker kent u mij?"
Ze antwoordde: "Ja zeker, k...
Mop verder lezen (Je hebt 14% gelezen)
