Moppen top 10
1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
2. | Yoghurt | 8.05 |
3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
5. | Wat is politiek | 8.05 |
6. | De skivakantie | 8.05 |
7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
9. | Snelle diagnose | 8.03 |
10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Die Limburgers toch!
Twee Limburgers zijn na jaren werkloosheid en met wat politieke steun dan toch aan een jobke geraakt bij de Belgische Spoorwegen. Daar beseffen ze al na een paar dagen welk vlees ze in de kuip hebben en zoeken ze wanhopig naar een plek waar onze twee zo weinig mogelijk in de weg lopen.Uiteindelijk neemt een ploegbaas ze mee naar de spoorlijn Brussel - Parijs.Samen met de twee gaat hij midden tussen de rails staan.
"Kijk" ,zegt hij tegen de Limburgers, "Kijk maar in de verte." Samen turen ze naar de verre horizon waar de rails in één punt samen lijken te komen.
"Ge begrijpt hoe gevaarlijk zoiets is.", zegt de ploegbaas. " Dus ga daar onmiddellijk naartoe en zorg ervoor dat de rails overal netjes even breed zijn"
"Inderdaad levensgevaarlijk" zeggen de twee en gewapend met een meetlat trekken ze richting horizon.De twee stappen en stappen, af en toe zorgvuldig metend.
Kilomers en uren later blijft het gevaarlijke punt nog altijd onbereikbaar. Vermoeid en nietbegrijpend drentelen ze verder tot de ene Limburger zich eventjes omdraait, in de verte tuurt, schrikt en roept : "Ho nee 't is niet waar! We zijn er al voorbij."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Groene kant boven! (7.68/10)
Een vrouw ging met de aannemer door haar nieuwgebouwde woning. In de eerste kamer zegt ze "Ik zou deze graag in lichtblauw geschilderd zien". De aannemer neemt hiervan nota in zijn lastenboe...Mop verder lezen (Je hebt 20% gelezen)
Stoute Limburge dochters (6.99/10)
Drie Limburgse moeders zijn aan 't praten over hun dochters. De eerste zegt: "Ich hep vandaaaaaaag sigaretten gevonden op de kaaaaamer van mijn dochter en ich wis niet eens dat ze smoorde!" ...Mop verder lezen (Je hebt 35% gelezen)
IQ van Limburgers (6.1/10)
Weet u wat er gebeurt als er een inwoner van Belgisch Limburg naar Nederland gaat emigreren ?- Dan stijgt het gemiddelde IQ in beide landen...
Mop verder lezen (Je hebt 129% gelezen)