Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Communicatiestoornis
Twee domme blondjes zitten rustig op een terrasje te genieten van de zon. Ondertussen keuvelen ze wat over het wel en wee van elkaars liefdesleven. Zegt het ene blondje: "Rookt gij ook na het klaarkomen?"Waarop het andere zegt: "Ik weet het niet, ik heb er nog niet op gelet."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Kijk daar zie, de zon... (6.83/10)
Twee mannen lopen 's nachts rond in Hasselt en ze zijn straal bezopen..De ene man kijkt naar boven en zegt: "Kijk daar zie, de zon."
De andere zegt: "Ma nee jongske, da...
Mop verder lezen (Je hebt 28% gelezen)
Kies maar een schaapje! (7.14/10)
Een dom blondje loopt op de Veluwe en ziet daar een herder met zijn schaapjes lopen. "Oh wat leuk" zegt het domme blondje tegen de herder, "ik wil ook zo'n lief schaapje hebben!"Mop verder lezen (Je hebt 29% gelezen)
Domme blondjes en dobbelstenen (6.31/10)
Waarom gooien domme blondjes de dobbelstenen altijd tegen het plafond?- Wie het hoogst gooit mag beginnen!...
Mop verder lezen (Je hebt 164% gelezen)
