Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Zotjes
In het zottekot te Geel werd op een dag een nieuwe zot binnen gebracht.'s Avonds komt de verpleegster binnen en ziet al de zotten daar met een gebroken been, neus en arm liggen. De verpleegster vraagt: "Wat is hier gebeurd?"
En een van de zotten antwoord: "Die nieuwe zot tekende een lijn op de muur en wij moesten daarover springen."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Mobutu (7.08/10)
Mobutu was indertijd op staatsbezoek bij Thatcher in London. Tijdens zijn bezoek zag hij dat alle auto's links van de weg reden en op 3 dagen had hij nog geen enkel ongeval gezien. Dat vond hij schitt...Mop verder lezen (Je hebt 45% gelezen)
Het Toppunt van... (6.25/10)
Stoerheid? Een baby met een leren luier!Lef? Bij hitler aankloppen en vragen of hij een jodenkoek wil kopen!
Lef? Een scheet laten als je aan de diaree bent!
Mop verder lezen (Je hebt 25% gelezen)
Trapladdertje (6.46/10)
Een man komt thuis van zijn werk en ziet zijn vrouw in de keuken op een trapladdertje staan.Ze is het plafond aan het verven,maar ze knoeit verschrikkelijk veel verf op de grond !
De ma...
Mop verder lezen (Je hebt 55% gelezen)
