Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Amerikanen overdrijven
Die amerikanen willen ook altijd alles groter hebben, he?Kijk maar: Wij hebben de walletjes van Brugge...
De Italianen hebben Venetiƫ...
En zij hebben nu New Orleans...
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
De vracht paaseieren (7.05/10)
De firma COTE D 'OR, moest een vracht paaseieren gaan leveren in Meeuwen. Onderweg verloor hij de controle over zijn stuur en miste een bocht. Hij belande in een weide, waar het dekzeil scheurde en de...Mop verder lezen (Je hebt 25% gelezen)
De gelukkige Kosovaar (7.92/10)
Een Kosovaar loopt rond de middag over straat in een Belgische stad. Hij komt een man tegen. Hij houdt deze man staande en zegt : "Ah, meneer de Belg, bedankt dat ik hier in uw mooie land mag ver...Mop verder lezen (Je hebt 18% gelezen)
Haben sie? (6.75/10)
Komt een duitser in een wapenzaak en vraagt: 'Haben sie ein Revolver?' waarop de verkoper nee zegt.Dit terwijl de duitser in de vitrine een aantal revolvers ziet liggen.
'Haben ...
Mop verder lezen (Je hebt 33% gelezen)
