Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Surinamers en Marokkanen
Wat krijg je als een surinamer met een marokkaan kinderen krijgt?- Dan krijg je kinderen die te lui zijn om te stelen.
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
accidentje (7.13/10)
Een type met 25 pinten achter de kiezen bolt naar huis. Onderweg voelt hij een schok, schiet klaarwakker, trekt zijn auto recht en ziet in zijn achteruitkijkspiegel nog net een marokkaan de berm inkie...Mop verder lezen (Je hebt 15% gelezen)
De loodgieter uit Antwerpen (7.67/10)
Een loodgieter uit Antwerpen krijgt de opdracht om een defecte wc te gaan herstellen in Borgerhout op het derde verdiep. De loodgieter belt aan en er komt een vrouwtje met hoofddoek op het balkon te...Mop verder lezen (Je hebt 45% gelezen)
Vliegende turk (7.06/10)
Een turk, nen Belg en nen Amerikaan staat op de eifeltoren. Zegt dien amerikaan tegen de turk: "Wedden dat ik naar beneden spring?" Diene turk vrij ongelovig, "Jah zeker en ik ben sto...Mop verder lezen (Je hebt 33% gelezen)
