Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Grootmoeder heeft reuma
Grootmoeder had erge reuma en kon zich niet draaien of keren. Op een dag moest oma een tampon steken maar kon dat niet. Ze vroeg aan haar 6-jarige kleinzoon of hij dat wilde doen. Pietje stemde er mee in en zo gezegd, zo gedaan.Oma stond gebukt aan de tafel en oma zei, steek het er maar in. Pietje bleef gewoon staan en deed niets tot oma vroeg, awel duurt het nog lang? Waarop Pietje antwoordde,ok oma,maar moet ik dat in dat gaatje steken of aan die kalkoen geven ??
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Wat is politiek (8.05/10)
Een zoon vraagt aan zijn vader: Pap, wat is eigenlijk politiek.Vader zegt: Jongen, dat is heel eenvoudig. Kijk, Ik breng het geld thuis, dus ben ik het KAPITALISME.
Je moeder beheert he...
Mop verder lezen (Je hebt 13% gelezen)
Van Daele editie 2006 (7.85/10)
Van Daele: nieuwe editie 2006Afvallen = van uw weegschaal tuimelen
Beschutten = West-Vlaams voor droge koeken
Braakliggend = ideale positie bij overmatig...
Mop verder lezen (Je hebt 18% gelezen)
Hulpbehoevend (6.15/10)
Er zit een man in de trein en tegenover hem zit een leuke juffrouw. Plots vraagt hij juffrouw: "Kunt u mijn rechterbeen even op de bank leggen?' De juffrouw denkt even na en nou ja dat zal ik wel...Mop verder lezen (Je hebt 25% gelezen)
