Zoek een mop




Dagelijkse mop

Start de dag met een lach en schrijf je in op onze e-mop. Ontvang iedere dag om 8u de mop van de dag per mail.  

De tunnel

Een kikker en een pad lopen door de kamer, en dan zien ze inneens een blote vrouw liggen. Zegt de kikker tegen de pad: "Als jij nou door het ene gaatje naar binnen gaat, ga ik door het andere gaatje, dan komen we over een uur terug en dan vertellen we wat we beleefd hebben."
Zo gaan ze op pad, en na een uur komen ze terug.
"Heb jij wat meegemaakt?"vraagt de kikker aan de pad. "Nee,"zegt deze. "Alleen duisternis en wat gebrom, verder niets."
"Nou ik heb wat beleefd jongen! Er kwam inneens een blote vent naar binnen, en die begon met mij te boksen, en op het laatst, spuugde hij ook nog in mijn gezicht!"



Om te stemmen moet je ingelogd zijn.

Nog een goeie mop lezen?

Mest (6.31/10)

Jantje loopt langs een wei.
En ziet daar nen boer staan.
En hij is aant mesten. en Jantje vraagt: "Wa zijde gij aant doen?"
Den boer zegt: "Ik ben aant mesten, weet...

Mop verder lezen (Je hebt 45% gelezen)


Bretellen (6.68/10)

Staan twee Nederlanders op de Eiffeltoren een praatje te slaan. Plotseling valt er een naar beneden. De ander kan hem nog net pakken bij zijn bretellen. Nou daar hangt hij dan.
Plotseling gaat...

Mop verder lezen (Je hebt 37% gelezen)


Druk kruispunt (6.29/10)

Op een druk kruispunt staan 2 zotten voor het rood licht.
Zegt de ene: 'Amai, ferm kleur e zeg, da rood...'
'Ja', zegt den andere, 'das ni mis he...'

Opeens spring het ver...

Mop verder lezen (Je hebt 32% gelezen)


Mop details

Categorie: Absurde Moppen
Moppentapper: bobbelapie
Datum: 13-04-2018
Maal bekeken: 5662
Aantal stemmen: 48
Gemiddelde score: 5.29

7
5
4
4
6
4
4
6
1
7
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


(©) 2003 - 2025 - Website door Pandafish