Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Aantal tanden
Op een zaterdagnacht heeft een oud vrouwtje net gedaan met werke. Juist wanneer ze haar winkeltje wil sluiten komen er 2 mannen binnen met een zwart masker. Het vrouwtje schrikt zich gek en vraagt wat er gebeurt, waarop de mannen antwoorden: Wij kome u zoveel keer neuken als je tanden hebt.De mannen tellen: 1, 2 je hebt maar 2 tanden dus de mannen neuken het vrouwtje 2 keer. Wanneer ze gedaan hebben gaan de manne weg. Wanneer de mannen juist aan de deur staan roept het vrouwtje: "Hey hey kom eens terug, ik heb nog een heel kunstgebit!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Welcome to Jamaica (7.07/10)
Er komt nen Belgische toerist in een Jamaicaans café en bestelt iets om te drinke. Voor hij vertrekt gaat hij nog naar de wc. Daar begint ie te pissen. Plots komt er daar een pekzwarte rasechte Bob Ma...Mop verder lezen (Je hebt 21% gelezen)
Fijne vakantie (7.27/10)
Ik kom laatst een vriend van me tegen en ik zeg: "Hoe was je vakantie?"Zegt ie: "Breek me de bek niet open. Ik heb er een gebroken lul aan overgehouden."
Du...
Mop verder lezen (Je hebt 20% gelezen)
Broek geeft blauw af (7.34/10)
Er komt een man bij de dokter, geeft de dokter een hand en gaat zitten. "Wat is het probleem,"vraagt de dokter. "Nou,"zegt de man "mijn linker teelbal is helemaal blauw" ...Mop verder lezen (Je hebt 24% gelezen)
