Moppen top 10
1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
2. | Yoghurt | 8.05 |
3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
5. | Wat is politiek | 8.05 |
6. | De skivakantie | 8.05 |
7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
9. | Snelle diagnose | 8.03 |
10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Aantal tanden
Op een zaterdagnacht heeft een oud vrouwtje net gedaan met werke. Juist wanneer ze haar winkeltje wil sluiten komen er 2 mannen binnen met een zwart masker. Het vrouwtje schrikt zich gek en vraagt wat er gebeurt, waarop de mannen antwoorden: Wij kome u zoveel keer neuken als je tanden hebt.De mannen tellen: 1, 2 je hebt maar 2 tanden dus de mannen neuken het vrouwtje 2 keer. Wanneer ze gedaan hebben gaan de manne weg. Wanneer de mannen juist aan de deur staan roept het vrouwtje: "Hey hey kom eens terug, ik heb nog een heel kunstgebit!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
In de kont neuken (7.73/10)
In een overvol cafe ziet een man een superknappe griet zitten. Hij stapt op haar af en vraagt: "Kan ik je wat te drinken aanbieden?". De vrouw kijkt hem aan en roept keihard, zodat heel het ...Mop verder lezen (Je hebt 31% gelezen)
Een hele mond vol! (7.73/10)
Jantje zit in de klas, de juf vraagt aan de kinderen om een woord te zeggen, waar 2 g's in voorkomen. Jantje steekt meteen z'n vinger in de lucht, maar de juf weet dat Jantje altijd vreemde antwoorden...Mop verder lezen (Je hebt 23% gelezen)
Hoertje in de hemel (7.49/10)
Komt een hoertje bij de hemelpoort en vraagt aan Petrus of ze naar binnen mag. Nee, zegt Petrus.Je hebt veel te veel slechte dingen gedaan in je leven.
Het hoertje is heel erg verdriet...
Mop verder lezen (Je hebt 23% gelezen)