Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Van een brug springen
Een blondjegaat naar een café om even iets te drinken. Als ze binnen komt gaat ze gelijk aan de bar zitten zitten. Er zit een brunette op TV het nieuws te kijken waar een man op het punt te staan om van een brug te springen. Nieuwsgierig kijkt de blondje ook.De brunette zegt: Ik wed dat die man gaat springen voor 100,-. Het blondje kijkt verbaasd en zegt op een gegeven moment: Ja!!. En na 10 minuten is het raak; hij springt van de brug af. Hier heb je je 100,-.
"Nee, laat maar ik had de ochtendshow al gezien en ik zag hem springen."zegt de brunette. Waarop de blondje antwoordt: "Ik ook, maar ik dacht dat hij deze keer niet zou springen!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
2 blondjes hebben ruzie (6.77/10)
2 blondjes zijn op hotel en hebben felle ruzie.Zegt de ene tegen de andere: "Ik sta morgen heel vroeg op en dan schrijf ik 'Ezel' op je deur."
Zegt de andere: "Pf...
Mop verder lezen (Je hebt 75% gelezen)
Blondje gaat naar de bank (6.36/10)
Een dom blondje komt de bank in en zegt: "Ik wil graag 500 Euro van mijn rekening opnemen" De man achter het loket vraagt aan haar: "Kunt u zichzelf identificeren?" De blondine haa...Mop verder lezen (Je hebt 68% gelezen)
Toch een slim blondje (7.8/10)
Een blondje en een advocaat zitten in het vliegtuig. Het blondje is moe en wil wat slapen, maar de advocaat stelt haar voor een spelletje te spelen. Het blondje weigert en draait zich om om wat te sla...Mop verder lezen (Je hebt 12% gelezen)
