Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Mijn zoon is homo...
Er zitten 3 mannen op te scheppen over hun zoons, een notaris, een boekhouder en een rechter. De notaris zegt: "Mijn zoon werkt bij een groot warenhuis, hij is zo rijk, hij heeft laatst een vriend van hem een auto kado gegeven!"Zegt de boekhouder: "Mijn zoon werkt op een universiteit, hij is zo rijk, hij heeft laatst een vriend van hem een schip kado gegeven!"
Zegt de rechter: "Mijn zoon werkt bij een groot computerbedrijf, hij is zo rijk, hij heeft laatst een vriend van hem zomaar een huis kado gegeven!"
Komt er een man bij. De anderen zeggen: "Zo Piet, wat is er nou van jouw zoon geworden?" Piet zegt: "Ja, ik schaam me een beetje, want mijn zoon is eh... homo. Maar hij heeft wel laatst van zijn vrienden een auto, een schip en een huis gekregen!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Welcome to Jamaica (7.07/10)
Er komt nen Belgische toerist in een Jamaicaans café en bestelt iets om te drinke. Voor hij vertrekt gaat hij nog naar de wc. Daar begint ie te pissen. Plots komt er daar een pekzwarte rasechte Bob Ma...Mop verder lezen (Je hebt 21% gelezen)
Dildo voor een blondje (7.7/10)
Eigenaar van een sexshop moet even weg en vraagt zijn buurman om even op de winkel te passen. Komt er een blanke vrouw binnen en vraagt: 'Wat kost die witte dildo?' Buurman antwoordt '25 Euro'. 'En wa...Mop verder lezen (Je hebt 19% gelezen)
De deur stond open (6.33/10)
Een man wandelde voorbij een hoerekotDe hoer tikte tegen het raam en zei :
"De deur staat open"
De man deed enkele stappen verder,
keerde dan terug en ti...
Mop verder lezen (Je hebt 69% gelezen)
