Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Er klopt iets niet
Er zit een dode zit op de trein, wat klopt er niet?Zijn hart!!
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Nee dat had ik niet gedacht ! (7.07/10)
Een 80 jarig boertje gaat voor het eerst vliegen. Een beetje nerveus stapt hij in en gaat zitten. Het vliegtuig gaat helemaal naar links en de boer zegt: "Tja dat had ik wel gedacht." De pil...Mop verder lezen (Je hebt 23% gelezen)
Plastische chirurgie (7.36/10)
Een man van 49 vind dat hij er veel ouder uit ziet dan dat hij is. Door middel van plastisch chirurgie gaat hij er jonger uitzien. Na 3 dagen in het ziekenhuis gelegen te hebben gaat hij naar huis. Ee...Mop verder lezen (Je hebt 12% gelezen)
De vermoorde schoonmoeder (6.07/10)
Laat in de nacht komt een dronken man het politiekantoor binnen, loopt naar de dienstdoende agent en schreeuwt gevaarlijk terwijl hij met een bebloedde biljartkeu zwaait dat hij zijn schoonmoeder heef...Mop verder lezen (Je hebt 62% gelezen)
