Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Verschil met een boek
Wat is het verschil tussen een dom blondje en een nieuw boekAntwoord : een nieuw boek heeft nog geen ezelsoren
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Blondje gaat naar de bank (6.36/10)
Een dom blondje komt de bank in en zegt: "Ik wil graag 500 Euro van mijn rekening opnemen" De man achter het loket vraagt aan haar: "Kunt u zichzelf identificeren?" De blondine haa...Mop verder lezen (Je hebt 68% gelezen)
Buikspreker op je knie (7.94/10)
Een jonge buikspreker geeft een optreden in een club, met zijn pop op de knie. Hij gaat door zijn gebruikelijke materiaal van domme blondjes moppen tot een grote forse blondine van haar oren begint te...Mop verder lezen (Je hebt 22% gelezen)
Slim blondje (7.17/10)
Een blondje parkeert haar splinternieuwe Rolls-Royce op de stoep vlak voor het raam van de ING bank in het hartje van Brussel Zuid.Ze stapt naar binnen en wens de directeur te spreken.
...
Mop verder lezen (Je hebt 16% gelezen)
