Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Iets drinken
Waarom staat er altijd een leeg flesje in de koelkast van een blondje?Antwoord:voor als er iemand niks wilt drinken
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Ademtest (8.01/10)
Een zwaantje staat op uitkijk en ziet een Porsche passeren tegen 200/uur. Hij der achteraan en na een tijdje haalt hij de wagen in en doet hem stoppen. Blijkt de bestuurder een blondje te zijn...Mop verder lezen (Je hebt 17% gelezen)
Aan de overkant (6.15/10)
Een dame maakt in haar uppie een boswandeling. Ze nadert een rivier en vraagt zich af hoe aan de overzijde te komen. Toevallig (en gelukkigerwijs) ziet ze aan de overkant een blonde dame lopen. Het an...Mop verder lezen (Je hebt 38% gelezen)
Huilend terug (6.32/10)
Er zitten 3 vrouwen op een onbewoond eiland.Op een dag komt er een fles aangespoeld met een briefje in, daarop staat dat je drie wensen mag doen.
Zegt de slimme vrouw: "Ieder een w...
Mop verder lezen (Je hebt 31% gelezen)
