Zoek een mop




Dagelijkse mop

Start de dag met een lach en schrijf je in op onze e-mop. Ontvang iedere dag om 8u de mop van de dag per mail.  

Het gaat nog

Een oud mannetje fietst door de rosse buurt in Amsterdam. Uit een raam hangt een hoertje, en roept naar het oudje: "He, zal ik je even trekken?"
Zegt het mannetje: "Nee hoor, ik ga al hard genoeg."



Om te stemmen moet je ingelogd zijn.

Nog een goeie mop lezen?

De sekspapegaai (6.82/10)

Een boer heeft een papegaai in een kooitje. Op een ochtend komt de boer de kamer binnen: staat het deurtje van de kooi open. Papegaai weg.
De boer gaat op zoek, maar kan hem nergens vinden. To...

Mop verder lezen (Je hebt 14% gelezen)


Hoe wordt hij gevuld? (7.25/10)

Op een boerderij gaat een nieuwe knecht voor het eerst van zijn leven onder de douche. Hij heeft geen flauw benul hoe de mengkraan werkt en hij verbrandt zijn gereedschap meer dan verschrikkelijk.
Mop verder lezen (Je hebt 31% gelezen)


Een hoertje (6.5/10)

Een man loopt door de hoerenbuurt met de gedachte om zich eens lekker te laten pijpen! Hij belt aan bij een hoertje en vraagt of ze ook kan pijpen?
"Meneer," zegt het hoertje, "...

Mop verder lezen (Je hebt 20% gelezen)


Mop details

Categorie: Seks & Bedpret
Moppentapper: julia0409
Datum: 06-01-2018
Maal bekeken: 6843
Aantal stemmen: 73
Gemiddelde score: 6.47

8
4
3
4
5
8
10
8
6
17
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


(©) 2003 - 2026 - Website door Pandafish