Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Asperientje
Een man komt de slaapkamer binnen, waar zijn vrouw al in bed ligt.Hij heeft in zijn hand een glaasje water en een aspirientje, en zegt, "Alsjeblieft schat, een aspirientje voor je hoofdpijn."
Zegt de vrouw: "Maar, ik heb helemaal geen hoofdpijn."
"Nou", zegt de man, "in dat geval!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Naar de winkel om tampax (7.44/10)
Ne gast komt de supermarkt binnen en vraagt aan de kassierster: waar vind ik de Tampax ??Derde gang links meneer, antwoordt de kassierster.
Een kwartiertje later passeert hij ...
Mop verder lezen (Je hebt 33% gelezen)
Je dag niet hebben (7.55/10)
Een man is aan het wandelen in het bos en komt een andere man tegen, die een boom aan het omhelzen is en tegelijk z'n oor stevig tegen de boom aandrukt. Hij is nieuwsgierig en vraagt de man waarom hij...Mop verder lezen (Je hebt 20% gelezen)
You Finished? (7.67/10)
Een mooie Italiaan rijd in z'n dure wagen door Rome. Hij kijkt zo eens om zich heen en heeft ineens hele erge zin in seks. Hij rijdt verder en komt daar een meisje langs de weg tegen die aan het lifte...Mop verder lezen (Je hebt 18% gelezen)
