Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Slimme ademtest
Er was eens een man en hij moest stoppen voor de politie. De man draait zijn raampje open terwijl hij naar de radio zit te luisteren. De man zegt tegen de agent: "Het is bijna niet te geloven he... in Brussel leggen ze een plaatje op en wij kunnen dat hier horen".Waarop de agent antwoordt: "Ik ken die truuk al jongen: Stella-Artois wordt gebrouwen in Leuven en ik proef em tot hier".
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Dronken... (7.4/10)
Een man loopt een cafe bovenop een wolkenkrabber binnen, bestelt een biertje en gaat zitten. Naast hem zit een man die opstaat, in het raam gaat staan en eruit springt. Even later komt hij gewoon weer...Mop verder lezen (Je hebt 28% gelezen)
I was speeding, too (6.95/10)
Woman: Is there a problem, Officer?Officer: Ma'am, you were speeding.
Woman: Oh, I see.
Officer: Can I see your license please?
Woman: I'd give it to you but I don't have ...
Mop verder lezen (Je hebt 11% gelezen)
Nootjes (7.75/10)
Een man en zijn vrouw zitten 's avonds samen naar tv te kijken. De man is pindanootjes aan het eten en tracht ze in zijn mond te werpen. Echter, op een gegeven moment stoot zijn echtgenote hem aan net...Mop verder lezen (Je hebt 19% gelezen)
