Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Zilveren jubileum
Op de avond van hun zilveren jubeleum, vraagt de vrouw aan de man: "Wat dacht je eigenlijk, 25 jaar geleden,toen je me de eerste keer naakt zag"De man antwoordt: "Alles wat ik toen wilde, was je neuken tot je hersenen het begaven, tot je versleten was en je borsten leegzuigen".
En, zegt de vrouw wanneer ze zich uitkleedt, wat denk je nu ? Wel, zegt de man, .... ik ben er redelijk goed in geslaagd, nietwaar?"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Wie draagt de broek? (7.48/10)
Wanneer een net getrouwd echtpaar de bruidssuite betreedt, doet de bruidegom meteen zijn broek uit en biedt deze aan aan zijn bruid. "Trek deze broek eens aan," draagt hij haar op. Wanneer z...Mop verder lezen (Je hebt 27% gelezen)
In het hoerekotje (7.82/10)
Een man komt binnen in een hoerekotje, hij heeft maar 800BEF, maar vraagt toch aan de patron wat hij hiervoor kan krijgen. "Wel euh, voor 500 heb ik nog wel iets voor jou; hier aan het einde van ...Mop verder lezen (Je hebt 20% gelezen)
Rodeo seks (7.38/10)
2 cowboys praten over hun favoriete seksstandje"Ik doe 't liefst de rodeo positie," zegt de eerste.
"Daar heb ik nog nooit van gehoord," zegt de andere.
Mop verder lezen (Je hebt 38% gelezen)
