Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Winston churchill
Lady Astor: "Als ik je vrouw was, churchill, dan deed ik vergif in je koffie!!"Winston Churchill: "En als ik je man was, Nancy, dan zou ik hem uitdrinken!"
George Bernard Shaw nodige ooit Winston Churchil uit op de première van een van zijn toneelstukken: "1 kaartje voor jou en 1 kaartje voor een vriend, als je die hebt."
In zijn antwoord schreef Churchill dat hij niet kon komen:"Kan ik de kaartjes krijgen voor de tweede avond, als die er tenminste is."
Op een dineetje berispte een vrouwelijk parlementslid Churchill omdat hij zat was. Hij antwoorde daarop met: "En u, mevrouw, u bent lelijk, maar ik zal morgen weer nuchter zijn!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Onze premier op Jacht (7.04/10)
Onze Guy komt in Antwerpen en bezoekt de rosse buurt. Wanneer hij een knappe blondine ziet vraagt hij haar hoeveel "het" kost.De blondine antwoordt 49.60 euro.
Wat ...
Mop verder lezen (Je hebt 20% gelezen)
Dat is Jef (7.2/10)
Jef is een doodgewone arbeider die veel mensen kent .Op een dag komt de grote baas binnen en zegt dat de koning komt en alles piekfijn in orde moet zijn.
Toen de koning dan eindelijk kw...
Mop verder lezen (Je hebt 15% gelezen)
Wie zei dat? (7.35/10)
Op een gewone schooldag ...- De juf vroeg: Wie weet wanneer en door wie America is ontdekt.
- Jantje: Mevrouw ... Mevrouw !!!
- Ja Jantje ...
- 1492 - Christof Columbu...
Mop verder lezen (Je hebt 40% gelezen)
