Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Eindelijk
Een hoertje neemt na een goed gevulde werkdag de trein.In de trein zit ze alleen met een man. Ze zet zich neer en zucht luidop: "Eindelijk samen!"
De man , enigszins geschrokken zegt : "maar mevrouw, ik ken u niet!"
Waarop het hoertje antwoordt : "Sorry mijnheer, ik had het niet tegen u , maar tegen mijn beide knieën."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
50 jaar geleden... (7.76/10)
Een oud bejaard koppel ging als weekenduitstap naar de plaats waar ze elkaar het eerst ontmoet hadden. Terwijl ze in het café zitten zegt de oude man: "Herinner je nog Marie, de eerste keer, toen...Mop verder lezen (Je hebt 8% gelezen)
Wisselen van vent.. (6.16/10)
Twee vrouwen komen elkaar tegen op straat ..Na een tijdje komt het gesprek op het onderwerp sex.
Eerste vrouw: "Goh, mijnen Harry is gewoon fantastisch in bed. Ik kom altij...
Mop verder lezen (Je hebt 23% gelezen)
Boontje komt om zijn loontje (6.11/10)
Een echtpaar zit 's morgens aan het ontbijt en de vrouw zegt dat zij tijdens de nacht gedroomd heeft van een kerstboom, volgehangen met penissen. Boven in de boom hingen de grootste, in het midden de ...Mop verder lezen (Je hebt 28% gelezen)
