Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
High tech
Een amerikaans zakenman komt op het vliegveld. Hij ziet een klein japannertje tussen 2 koffers staan, pratend tegen zijn horloge. De amerikaan, die gebrand is op nieuwe snufjes gaat naar de japanner om te vragen wat voor horloge dat is._Is iets nieuws uit Japan, miclo-computel-telefoon-fax-weleldontvangel-holloge-zendel.
_Ik koop hem voor 10.000 dollars!
De japanner neemt het geld aan en gaat weg.
_He, je vergeet je koffers!!
_Geen koffels, battelijen!!
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Op de pot (7.81/10)
Liep ik gisteren door de Kalverstraat, moet ik schijten als een malle dus ik de V&D in gesjeest en naar de plee daar. Ik zit net, begint die gast in dat hokje naast me tegen me te lullen: "He...Mop verder lezen (Je hebt 17% gelezen)
Modern toilet (6.87/10)
Een man gat een toilet binnen. Hij ziet dat er een hele rij bij de mannentoiletten staat en vraagt aan de toiletvrouw of hij bij de vrouwen mag gaan. De vrouw zegt:"Ja,maar ge moogt wel niet aan ...Mop verder lezen (Je hebt 27% gelezen)
Mijn vrouw heeft me verlaten (7.52/10)
Mijn vrouw heeft me verlaten....Nadat onze laatste kleine geboren was, zei ze dat we ons uitgaven moesten controleren, en ik ben noodgedwongen gestoppen met drinken
Ik was ge...
Mop verder lezen (Je hebt 27% gelezen)
