Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Jantje in de klas
Jantje in de klas tegen de juf: "Ik heb een stijve!"De juf: "Jantje, jij moet nablijven"
Jantje: "Ik kan je niet garanderen dat ie dan nog hard is!!!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Sex met een geile griet (7.61/10)
Arnold ziet een vriend aan de bar zitten en zegt: "Dit ga je helemaal niet geloven! Ik heb een wilde geile griet in mijn auto zitten. Ze heeft mij helemaal uitgeput, ik ben haast oververmoeid. Ka...Mop verder lezen (Je hebt 22% gelezen)
Zo gaat het beter (7.02/10)
Jantje zit in de klas en het is een zeer moeilijke wiskundeles. Jantje snapt er niks van en spuugt in z'n handen en wrijft dan op z'n hoofd. Hoe meer de les vordert, hoe meer jantje in z'n handen begi...Mop verder lezen (Je hebt 31% gelezen)
Pastoor op vakantie (7.11/10)
Een pastoor wil op vakantie gaan maar wil graag dat het biechten tijdens zijn afwezigheid doorgaat. Daarom vraagt hij aan de koster om, tijdens zijn vakantie, voor hem waar te nemen met biechten. Alvo...Mop verder lezen (Je hebt 24% gelezen)
