Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Feiten en Principes
Jantje: Papa, wat is het verschil tussen "in feite" en "in principe"?Papa: Om je dat goed uit te leggen moet je eerst aan mama vragen of ze voor 500.000 met de buurman naar bed zou willen. Nadat Jantje dit aan zijn moeder gevraagd heeft komt hij bij zijn vader terug.
Jantje: mama zei:"Natuurlijk jongen, maar zeg het niet tegen je vader!". Maar wat is nu het verschil tussen "in feite" en "in principe"? Papa: Eerst moet je hetzelfde ook nog aan je zus vragen. Als Jantje ook deze opdracht heeft uitgevoerd rent hij naar zijn vader en verteld hem dat zijn zus zich geen twee keer zou bedenken voor een half miljoen.
Jantje: "Nou, ga je het me nog uitleggen?"
Papa: "Kijk Jantje, in principe zijn we miljonair maar in feite zitten we met twee hoeren in huis."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Tomaten plukken (7.6/10)
Op de grote landbouwbeurs en pluimveedagen op den HIK in Geel wandelt boer Swa rond.Hij loopt een stand binnen waar volautomatische tomatenplukmachines voorgesteld worden.
Mop verder lezen (Je hebt 23% gelezen)
Het lukte maar niet (7.81/10)
Een 85 jarige man ging naar de dokter voor een sperma-onderzoek. De dokter gaf de man een fles en vroeg hem tegen morgen wat sperma mee te brengen. De volgende dag kwam de oude man terug bij de dokter...Mop verder lezen (Je hebt 20% gelezen)
Creamkarretje (7.95/10)
Toen ze terugkwam van een verre vakantie vernam Katie dat tijdens haar verlof in het buitenland, haar grootvader overleden was. Als goede kleindochter ging ze dadelijk bij haar 95-jarige grootmoeder o...Mop verder lezen (Je hebt 16% gelezen)
