Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Al naar bed geweest?
Er zitten twee vrienden in de kroeg vraagt de ene aan de andere: 'Zeg ben jij wel eens met mijn vrouw naar bed geweest?''Nee natuurlijk niet' antwoordt de ander, 'wat dacht jij dan'.
'Zeg het maar eerlijk hoor, ben jij wel eens met mijn vrouw naar bed geweest?' vraagt die ene weer.
'Nee? Echt niet? Kom we zijn toch vrienden! Zeg het maar hoor, als je met mijn vrouw naar bed bent geweest, dat kun je me rustig vertellen, daar krijgen we echt geen ruzie om', vraagt die ene weer voor de derde keer.
Nou, voor de laatste keer, IK BEN NOG NOOIT MET JOUW VROUW NAAR BED GEWEEST, maar waarom wil jij dat eigenlijk zo per se weten?
Nou, zegt die ene weer, dat moet je dan toch eens doen, want die is veel beter dan die van jouw!
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Opwindende dingen (7.66/10)
De meester vraagt in de klas of de kinderen voorbeelden kunnen geven van dingen die mensen opgewonden maken.Anneke steekt haar vinger op en zegt: "Koffie. "
De meeste...
Mop verder lezen (Je hebt 20% gelezen)
Slim boerke (7.89/10)
Een boerke besluit te gaan zwemmen in een meertje op zijn land.Hij neemt een emmer mee, zodat hij op de terugweg wat fruit kan
plukken.
Als hij het meertje nadert, hoort...
Mop verder lezen (Je hebt 27% gelezen)
Chris Neuken (7.93/10)
Een leraar vroeg in het begin van het schooljaar de namen van zijn leerlingen op."Hoe heet jij, jongen?"
"Chris Neuken, mijnheer."
"Hoe?"
&qu...
Mop verder lezen (Je hebt 25% gelezen)
