Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Terug jong zijn
2 bejaarden zitten naast elkaar op een bank de ene zegt: "Ik voel me zo jong . Ik heb net een rondje door het park gerend."En die andere zegt: "Ik voel me ook zo jong. Ik heb net voor de derde keer in mijn broek geplast."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Magische kikker (7.96/10)
Er was eens een magische kikker en hij leefde in een bos. Het bos was zo groot dat hij nog nooit een ander dier had gezien. Het toeval is dat hij juist vandaag twee dieren tegen komt. Het was een kon...Mop verder lezen (Je hebt 20% gelezen)
Slecht rapport (6.5/10)
Jantje komt thuis met zijn rapport en na het bekijken ervan, zegt zijn vader: "Dat is een slecht rapport Jantje, dat verdient straf."
Waarop Jantje antwoordt:
...
Mop verder lezen (Je hebt 75% gelezen)
Begin al maar te eten... (7.63/10)
Er komt een vertegenwoordiger in stofzuigers langs bij een boerderij. Hij belt aan, de boerin doet open. De vertegenwoordiger begint te praten: 'Dag mevrouw, ik ben vertegenwoordiger van hele goede st...Mop verder lezen (Je hebt 30% gelezen)
