Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Waarom kreunt een hollander?
Waarom kreunt een Hollander als hij klaarkomt?...
Omdat het uit zijn eigen zak komt
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Het magneetje (7.93/10)
Er komt een vrouw bij de dokter en ze zegt tegen hem: "Dokter, ik zit met een probleem! Mijn man heeft namelijk een klein piemelke en elke keer als ik bijna een orgasme krijg, dan floept hij er u...Mop verder lezen (Je hebt 14% gelezen)
De kist (7.27/10)
henk is 56 jaar en heeft altijd de bloementjes buiten gezet. Niets was tegek. Eten, drank en lekkere wijven, dat was zijn motto. Hij wilde toch graag zijn leven verbeteren om in ieder geval wel in de ...Mop verder lezen (Je hebt 13% gelezen)
Spaghetti (7.7/10)
Een dokter heeft een slippertje met zijn verpleegster. Op een goede (of slechte) ochtend meldt zij hem dat ze zwanger is. Aangezien de dokter niet wil dat zijn vrouw maar de minste onraad ruikt, geeft...Mop verder lezen (Je hebt 18% gelezen)
