Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Als ik je heb, eet ik je op.
In een aftandse herberg vraagt een grote en stoere man aan de herbergier of hij nog een plaatstje heeft waar de man kan overnachten. De herbergier stemt toe en geeft de man een sleutel.Midden in de nacht schrikt een man wakker. Hij hoort een stem; "Als ik je heb, eet ik je op".
De man, niet bang uitvallen, laat er geen gras over groeien en vertrekt met de noorderzon uit de herberg.
Een dag later verschijnt er weer een man aan de balie om te vragen of er een kamer over is. De herbergier geeft de man een sleutel en vertelt het verhaal over zijn klant die met de noorderzon vertrokken is.
De man haalt zijn schouders op en trekt zich terug in zijn kamer. Ook hij wordt midden in de nacht wakker en hoort een stem: "Als ik je hebt, eet ik je op". Hoewel ook hij geen bang uitgevallen persoon is, weigert hij nog langer in het hotel te blijven.
De volgende dag komt een klein, schlemielig mannetje bij de herbergier. Hij zou voor een nacht een kamer willen huren. De herbergier waarschuwt de man voor wat zich de afgelopen twee nachten heeft afgespeeld. De man vraagt echter om de sleutel, omdat hij echt geen zin heeft verder te reizen.
Ook hij wordt midden in de nacht wakker en hoort een stem: "Als ik je heb, eet ik je op". Voordat de man zich bedenkt rukt hij de deur van de kast open. Daar kijkt hij naar beneden en ziet een heel klein kaboutertje met een vingertje in zijn neus, die roept: "Als ik je heb, eet ik je op"!
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Hoe een kat een pilletje geven (6.56/10)
Neem de kat in de knik van je linkerarm, alsof je een baby vasthoudt.Leg de rechterduim en middenvinger aan beide kanten van het bekje en oefen lichte druk uit, totdat de kat het bekje opent....
Mop verder lezen (Je hebt 6% gelezen)
Ongelukje met de wagen (7.71/10)
Een man en een vrouw zijn betrokken geraakt bij een auto ongeluk, het is een ernstig ongeluk.Allebei hun auto's liggen in de kreukels, maar gek genoeg is geen van beide passagiers gewond.
Mop verder lezen (Je hebt 14% gelezen)
Wedden? (6.64/10)
Een bouwvakker komt om het leven op zijn werk.Na enig overleg neemt Pol de beslissing om dit te gaan melden aan diens vrouw.
2 uur later komt Pol terug met 2 bakken bier.
"...
Mop verder lezen (Je hebt 48% gelezen)
