Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Bij de geboorte
Een vent zegt:"Bij mijn geboorte kon ik kiezen tussen een lange lul of een goed geheugen, maar ik weet niet meer wat ik heb gekozen.Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
50 jaar geleden... (7.76/10)
Een oud bejaard koppel ging als weekenduitstap naar de plaats waar ze elkaar het eerst ontmoet hadden. Terwijl ze in het café zitten zegt de oude man: "Herinner je nog Marie, de eerste keer, toen...Mop verder lezen (Je hebt 8% gelezen)
Ben ik lesbisch? (7.37/10)
Een dronken man zit in een cafe aan de bar. Er komt een zeer mooie jonge vrouw binnen. Ze gaat in een hoek aan een tafeltje zitten. De man fluistert tegen de barkeeper: "Geef die vrouw eens wat t...Mop verder lezen (Je hebt 18% gelezen)
De eenzame hersencel (7.27/10)
Er komt een hersencel aan in het mannelijk brein.Ok, dat is een héél zeldzame gebeurtenis, maar het kan...
Om kort te gaan: die hersencel merkt, dat hij heel alleen is in een grote lege...
Mop verder lezen (Je hebt 28% gelezen)
