Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Totaal een meter
Drie mannen gingen naar een cafe iedereen dacht van iedereen "ja den die zal wel trakteren"Niemand had dus geld bij. Toen dat ze moesten afrekenen hadden ze geen geld en om buiten te geraken zij de butler: "Als jullie alle drie tesamen een piemel van 1meter lang hebben dan mogen jullie gratis buiten."
Den eerste had er ene van 46 cm dien andere ene van 53 cm en dien laatste ene van ene cm dus ze mochten buiten.
Toen ze buiten waren zij dien met ne piemel van ene 1 cm: "Gullie hemmen geluk dat de mijne stijf stond zenne!!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Tomaten plukken (7.6/10)
Op de grote landbouwbeurs en pluimveedagen op den HIK in Geel wandelt boer Swa rond.Hij loopt een stand binnen waar volautomatische tomatenplukmachines voorgesteld worden.
Mop verder lezen (Je hebt 23% gelezen)
Duitse dashond (7.49/10)
Ik kwam gisteren een oude vriend tgen, enkel leek hij geweldig moeilijk te lopen;Ik: Waarom loop je zo moeilijk ?
Hij: We hebben sinds gisteren een hond, een duitse dashond en die heb ...
Mop verder lezen (Je hebt 22% gelezen)
Toilet doordenkertje (6.55/10)
Een Belg en een Nederlander staan op de wc. Terwijl de Nederlander de wc betreedt wacht de Belg netjes op zijn beurt. Terwijl de Belg staat te wachten hoort ie op de wc de Nederlander zeggen "1-2...Mop verder lezen (Je hebt 24% gelezen)
