Moppen top 10
1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
2. | Yoghurt | 8.05 |
3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
5. | Wat is politiek | 8.05 |
6. | De skivakantie | 8.05 |
7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
9. | Snelle diagnose | 8.03 |
10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Moeilijke legpuzzel
Een blondje is bezig met een legpuzzel als haar man om 19.30 uur thuis komt en merkt dat er geen eten is klaar gemaakt.Zegt hij boos "Wat is dit nu, ik heel de dag gewerkt en dan zit jij een legpuzzel in elkaar te zetten"
Antwoord het blondje "Maar ben je dan niet trots op mij ik heb de puzzel bijna af, waar ik vanmorgen mee ben begonnen, want op de doos staat van 4 tot 11 jaar"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Blondje koopt een Televisie (6.86/10)
Er gaat een dom blondje naar de Elektrozaak. Op een gegeven moment vraagt ze aan de verkoper: "Ik wil graag dat televisietoestel kopen." Zegt de verkoper: "Ik verkoop niet aan domme blo...Mop verder lezen (Je hebt 21% gelezen)
Blondje op het vliegtuig (7.95/10)
In een vliegtuig richting Montreal staat ineens een mooie blonde vrouw op en loopt van het economy-class gedeelte naar het business-class gedeelte en laat zich in zo'n comfortabele zetel vlijen.Mop verder lezen (Je hebt 13% gelezen)
Bruin blondje (7.49/10)
Drie domme blondjes lopen door een gevaarlijk oerwoud.Op een bepaald moment komen ze aan een rivier die ze moeten
oversteken. Maar niets is zonder gevaar, in de rivier leven namelijk ...
Mop verder lezen (Je hebt 18% gelezen)