Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Dood van de Paus
Hoe noemen ze de tijd tussen de dood van de paus en de tijd dat de nieuwe paus gekozen is??Een pause
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Het lepeltje (6.95/10)
Koning albert en Verhofstadt gingen op werkbezoek bij Mobuto. S'avonds is er natuurlijk ook een feest diner. Ze zijn allemaal gezellig aan het babbelen als Koning Albert naast zich opmerkt hoe Verhofs...Mop verder lezen (Je hebt 24% gelezen)
Tragedie of Accident? (8.02/10)
President Bush bezoekt een lagere school, 4e leerjaar. Ze zijn aan het discussiëren over de betekenis van bepaalde woorden. De leraar vraagt aan Bush om de discussie te leiden over het woord 'tragedie...Mop verder lezen (Je hebt 17% gelezen)
OP AUDIENTIE (6.29/10)
Mr Ferrari sterft en komt bij Sint Pieter. Hij vraagt een audiëntie aan bij Jezus. Na lang zagen gaat St Pieter akkoord en Mr Ferrari begint zijn beklag te maken. Maar waarom heb jij nu in Godsnaam de...Mop verder lezen (Je hebt 28% gelezen)
