Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Ieder land zijn eigen naam
Hoe noem je een vibrator in Belgiƫ:een kutbrommer
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Plastische chirurgie (7.36/10)
Een man van 49 vind dat hij er veel ouder uit ziet dan dat hij is. Door middel van plastisch chirurgie gaat hij er jonger uitzien. Na 3 dagen in het ziekenhuis gelegen te hebben gaat hij naar huis. Ee...Mop verder lezen (Je hebt 12% gelezen)
Hulpbehoevend (6.15/10)
Er zit een man in de trein en tegenover hem zit een leuke juffrouw. Plots vraagt hij juffrouw: "Kunt u mijn rechterbeen even op de bank leggen?' De juffrouw denkt even na en nou ja dat zal ik wel...Mop verder lezen (Je hebt 25% gelezen)
Je bent een konijn ! (6.74/10)
Een blind konijn en een blinde slang ontmoeten elkaar. Opeens vraagt het konijn aan de slang : ik zou wel is willen weten wat voor een dier ik ben. Nou zegt die slang. De slang gaat voelen. Na een tij...Mop verder lezen (Je hebt 49% gelezen)
