Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Oranje niet altijd gezond
Een man gaat naar de dokter en zegt:"Dokter ik een oranje stijve."De dokter zegt: "Ik zal u pilletjes geven."
Als het over een week nie goe is komt ge terug
De man komt terug: "t'Is nog nie over."
De dokter vraagt: "Wat zijn u hobby's?"
Antwoordt de man: "Paprika chips eten en in sexblaadjes kijken!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
3 maagden dochters (8/10)
Een moeder had 3 dochters die nog maagd waren. Ze trouwden alledrie binnenkort. Omdat de moeder bezorgd was hoe hun seksleven zou starten, liet ze hen beloven een postkaart te zenden tijdens hun huwel...Mop verder lezen (Je hebt 14% gelezen)
In een diepe coma (6.15/10)
Een vrouw lag al meer dan een maand in een diepe coma. Verpleegsters wassen haar lichaam, één van hen wast haar "privé domein", en ze merkt dat er reactie op de monitor komt iedere keer al...Mop verder lezen (Je hebt 23% gelezen)
Sex met een geile griet (7.61/10)
Arnold ziet een vriend aan de bar zitten en zegt: "Dit ga je helemaal niet geloven! Ik heb een wilde geile griet in mijn auto zitten. Ze heeft mij helemaal uitgeput, ik ben haast oververmoeid. Ka...Mop verder lezen (Je hebt 22% gelezen)
