Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Oranje niet altijd gezond
Een man gaat naar de dokter en zegt:"Dokter ik een oranje stijve."De dokter zegt: "Ik zal u pilletjes geven."
Als het over een week nie goe is komt ge terug
De man komt terug: "t'Is nog nie over."
De dokter vraagt: "Wat zijn u hobby's?"
Antwoordt de man: "Paprika chips eten en in sexblaadjes kijken!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Vreemdelingenlegioen (8.02/10)
Een nieuweling wordt naar het vreemdelingen legioen in de woestijn gestuurd... De commandant leidt hem rond. Nadat ze alles gezien hebben op een kleine barak na, vraagt de nieuwe: "Wat zit daarin...Mop verder lezen (Je hebt 18% gelezen)
Steelpannetje (7.78/10)
Een man loopt op een verlaten strand en besluit om een duik te nemen. Hij trekt zijn kleren uit en duikt spiernaakt de zee in. Als hij er na verloop van tijd uit wil komen ziet hij een vrouw bij zijn ...Mop verder lezen (Je hebt 31% gelezen)
Mastruberen (7.5/10)
Nieuwe onderpastoor in de gemeente.Hij moet de volgende dag al de biecht horen, en de pastoor geeft hem een briefje mee, met het tarief van de penitenties.
De meeste zonden staan daar ...
Mop verder lezen (Je hebt 28% gelezen)
