Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
6 doden
Er zijn vorige week 6 belgen overleden bij een zwaar ongeluk.3 bij het ongeval zelf en 3 bij de reconstructie ervan.
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Eiffeltoren (6.32/10)
Een belg een fransman en een italiaan zitten boven op de Eiffeltoren. Ze hebben een weddenschap opgericht om hun uurwerk van de eifeltoren te laten vallen naar beneden spurten en hem weer opvangen.Mop verder lezen (Je hebt 25% gelezen)
Brug in de Sahara (6.47/10)
De koning van Belgie komt op bezoek bij koningin Beatrix.Hij zegt:''Jullie maken altijd grappen over Belgen die altijd dom zijn, nu willen wij een keer om jullie lachen.''
De ko...
Mop verder lezen (Je hebt 30% gelezen)
De echte Antwerpenaren (7.79/10)
Een vogel, een vis en een krokodil zaten in de Antwerpse zo te praten. Zegt de vogel: "Ik kan goe vliege men vrouw kan goe vliege en men kinnekes kunne goe vliege... As we kunne zen we hier weg n...Mop verder lezen (Je hebt 35% gelezen)
