Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Leren luisteren
Jntje zit in de klas en de juffrouw vraagt wat zijn vader voor een beroep heeft.Jantje zegt: " duiker in Tibet",waarop de juffrouw constateerd dat in Tibet alleen maar woestijnen zijn.
Jantje thuisgekomen, verteld aan moeder wat er op school is gebeurd,waarop moeder vraagt hoe hij aan die wetenschap komt.
"Dt heeft vader zelf gezegd" is het antwoord, "hij is duiker in Tibet"
"Och" zegt moeder , "dat heb je verkeerd begrepen, hij heeft een druiper en zit in de ziektewet "
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Hoelang ist beestje dood? (7.27/10)
Een oude jongman van 55 jaar en nog steeds maagd droomt ganse nachten van seks. Graag zou hij eens naar de hoertjes gaan maar daar heeft hij het geld niet voor. Op een dag wint hij met de lotto een kl...Mop verder lezen (Je hebt 13% gelezen)
Verlof (7.76/10)
Twee Dexianen zitten te zuchten en kreunen op het werk. Zezouden zo graag een dagje verlof nemen, maar de chef heeft alle
verlof opgeschort omdat er teveel werk is. Plots springt een ...
Mop verder lezen (Je hebt 16% gelezen)
Een Belg in Amerika (6.39/10)
Een Belg komt voor de eerste keer in Amerika.Dan komt er een man aanlopen en die doet zijn jas open en zegt:''FBI''
Dan doet de belg zijn jas open en zegt:''C&A''...
Mop verder lezen (Je hebt 102% gelezen)
