Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Vliegtuigen
Door de voortdurende stijging van de welvaart bij de Marokkanen beslist een vliegmaatschappij om dagelijkse vluchten uit te voeren naar Marokko vanuit België.De prijs is € 10 per vlucht.
Op een vraag van een Belg hoe het komt dat ze zo goedkoop kunnen vliegen zegt de verkoper:
We stampen 500 Marokkanen in het vliegtuig en plaatsen hun baggage bovenop, anders voelen ze zicht niet thuis.
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Autosleutel kwijt (7.98/10)
Een Nederlander tankt in Antwerpen bij een benzinestation. Hij gaat binnen betalen, loopt naar buiten en komt onmiddellijk daarna in paniek weer binnen: “Nou heb ik mijn karretje gesloten en de sleute...Mop verder lezen (Je hebt 20% gelezen)
Feministische vergadering (7.11/10)
Op een avondje is het erg druk op een maandelijkse feministische vergadering... Er komt een lange stevige vrouw naar de microfoon en begint haar verhaal: "Mijn man wil elke dag een schoon overhem...Mop verder lezen (Je hebt 13% gelezen)
Hollandse snuggerheid (6.47/10)
Hollandse cipier tegen zijn collega:"Die gast van cel 15 is deze nacht uitgebroken"
Collega: "Gelukkig! Dat gepiep van die vijl begon de laatste nachten serieus op mijn s...
Mop verder lezen (Je hebt 90% gelezen)
