Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Een opstel in't West-Vlaams
Zoon: "Moedre, oe shrief je tetten?"Waarop moeder: "Emoa jongne, wuk nen parlee;
Woa voarn ejje gie da noadeg?"
Zoon: "Voar in mien ipstel van 't schole, kwille skrievn:
Voadre e nen nieuwn trekteur gekocht en tetten nog niemand hezien".
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Vreemdelingenlegioen (8.02/10)
Een nieuweling wordt naar het vreemdelingen legioen in de woestijn gestuurd... De commandant leidt hem rond. Nadat ze alles gezien hebben op een kleine barak na, vraagt de nieuwe: "Wat zit daarin...Mop verder lezen (Je hebt 18% gelezen)
Camembert uit Frankrijk (7.47/10)
De vader van een jongeman werkte al jaren in een condoom fabriek. Eindelijk ging hij met pensioen en als afscheidskado kreeg hij een hele doos vol condooms met alle verschillende smaken, vormen en kle...Mop verder lezen (Je hebt 21% gelezen)
Sex in het donker (7.93/10)
Er was eens een koppel dat 20 jaar getrouwd was. Iedere keer als ze de liefde bedreven drong de man er op aan om de lichten uit te doen. Na 20 jaar begon de vrouw dat vreemd te vinden, en ze besloot o...Mop verder lezen (Je hebt 26% gelezen)
