Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Laat je lichten maken
Er rijdt een Belg zonder verlichting door Maastricht. De politie ziet de Belg en houd hem aan. Uw licht staat niet aan zegt de agent. "Nee, dat klopt," zegt de Belg, "Ze zijn stuk." De agent in een goede bui geeft de Belg nog één kans. "Ga naar het pompstation hier om de hoek en laat uw lampen maken". "Oké," zegt de Belg en gaat op weg.Minuten later ziet de agent de Belg weer zonder verlichting rijden. Na de aanhouding zegt de agent: "Nu moet ik u toch bekeuren."
"Allee," zegt de Belg: "bij de pomp stond in grote letters: HALLO-GEEN-LICHTEN."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Eiffeltoren (6.32/10)
Een belg een fransman en een italiaan zitten boven op de Eiffeltoren. Ze hebben een weddenschap opgericht om hun uurwerk van de eifeltoren te laten vallen naar beneden spurten en hem weer opvangen.Mop verder lezen (Je hebt 25% gelezen)
Hier zit geen vis (6.99/10)
Het is hartje winter en een Belg gaat vissen. Hij kijkt om zich heen en denkt: "Dit is een mooie rustige plek, hier ga ik vissen.... ik moet alleen nog een gat in het ijs zagen."Mop verder lezen (Je hebt 24% gelezen)
Wat kost het ? (6.54/10)
Er loopt een Belgische man over de Amsterdamse Wallen en loopt langzaam voorbij de raamprostituees.Opeens blijft hij bij een raampje staan, kijkt naar binnen en klopt op het raam.
Mop verder lezen (Je hebt 53% gelezen)
