Zoek een mop




Dagelijkse mop

Start de dag met een lach en schrijf je in op onze e-mop. Ontvang iedere dag om 8u de mop van de dag per mail.  

Men luistert dan eens

Een bezadigde Engelse schrijver werd bij zijn aankomst in New York opgewacht door een hele reeks reporters. Voor zijn vertrek had men hem echter gewaarschuwd voor de Amerikaanse nieuwsjagers. Toen de journalisten hem vroegen of hij van plan was om tijdens zijn verblijf een nachtclub te bezoeken, antwoordde de schrijver zeer gevat: "Zijn er nachtclubs in New York?" Dit natuurlijk in de hoop dat men hem gerust ging laten.

De volgende morgen las hij het verslag van het interview in de krant. Daarin stond onder meer:
De eerste vraag die de befaamde schrijver bij zijn aankomst stelde, luidde: " Zijn er nachtclubs in New York?"



Om te stemmen moet je ingelogd zijn.

Nog een goeie mop lezen?

Nat gespetterd (6.16/10)

Mamaa!
"Bert heeft me in het bad natgespettert !" zei Sofietje
"Maar spetter dan toch terug!" zei de mama
"Maar mama, zei Sofietje "Ik ben toch geen ...

Mop verder lezen (Je hebt 90% gelezen)


Dronken geweest (7.43/10)

Een man zit op cafe op een barkruk, dronken als een echte clochard. Zijn vriend wilde echter naar huis gaan. Zegt de dronkaard: "Joh, nog eentje....."
"Alle tis goed," zegt ...

Mop verder lezen (Je hebt 17% gelezen)


2 Zotten op cafe (7.1/10)

Twee zotten zaten op cafe. Plots zegt de ene: "Ik moet dringend plassen". Waarop de andere zegt: "Awel, terwijl je gaat plassen, plas dan ook ineens voor mij ook."

D...

Mop verder lezen (Je hebt 37% gelezen)


Mop details

Categorie: Algemeen
Moppentapper: Brecht83
Datum: 27-06-2017
Maal bekeken: 5326
Aantal stemmen: 45
Gemiddelde score: 5.76

6
3
4
1
5
5
7
6
1
7
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


(©) 2003 - 2025 - Website door Pandafish