Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
In bad
Jantje zit te samen met zijn vader en moeder in t'bad.Opeens zegt hij al wijzend naar zijn vaders kruis"wat is dat?"Zijn vader antwoord"mijne mercedes.Hij draait zich om en vraagt aan zijn moeder hetzelfde.Zijn moeder antwoord"mijn garage".Jantje wrijft zich in de haren want hij begrijpt het niet.
Wel,zegt de vader,s'avonds gaat de mercedes in de garage!Jantje antwoord heel cool"en kan er mijn dafke ook nog bij?
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Opwindende dingen (7.66/10)
De meester vraagt in de klas of de kinderen voorbeelden kunnen geven van dingen die mensen opgewonden maken.Anneke steekt haar vinger op en zegt: "Koffie. "
De meeste...
Mop verder lezen (Je hebt 20% gelezen)
Mijn zoon is homo... (7.82/10)
Er zitten 3 mannen op te scheppen over hun zoons, een notaris, een boekhouder en een rechter. De notaris zegt: "Mijn zoon werkt bij een groot warenhuis, hij is zo rijk, hij heeft laatst een vrien...Mop verder lezen (Je hebt 23% gelezen)
Toverdrankje op de Golf (7.85/10)
Een man is wat slagen aan het oefenen op de golf, en een bal belandt in een bosje. De man , op zoek naar zijn balletje, ontdekt er een heksachtig wezen dat in een grote pot aan het roeren is. Hij vraa...Mop verder lezen (Je hebt 11% gelezen)
