Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Aan het kruis
Jezus hangt aan het kruis genageld. Komt er een coole neger voorbij met radio, hip-hopkleding aan, pet achterstevoor, je weet wel...Die neger rustig aan het meezingen met zijn radio, ziet hij Jezus hangen.
Hij roept naar Jezus: "Hey man, what are u doing up there??"
Waarop Jezus antwoordt: "Ow not much, I'm just hanging around, dude!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Bisscop op bezoek bij pastoor (7.87/10)
De bisschop is op bezoek bij de pastoor.Zegt de bisschop : " Ik heb vernomen dat je slaapt met uw meid."
Zegt de pastoor : " Ja sedert jaren, maar de hond slaapt tussen o...
Mop verder lezen (Je hebt 25% gelezen)
Stokoude wil vergeving (7.95/10)
Trouw aan haar gewoonte gaat een oude vrouwtje naar de ochtendmis, wanneer plots de pastoor zegt: "Dat al diegenen, die deze week hun partner bedrogen hebben naar voor komen en om vergeving vrage...Mop verder lezen (Je hebt 24% gelezen)
Jezus in Blankenberge (6.21/10)
Jezus loopt op dn dijk in Blankenberge en hij ziet een man in een karreke, hij gaat ernaar toe en zegt: "Sta op, mijn leerling, en gij zult opnieuw wandelen" de man in het karreke kijkt ne k...Mop verder lezen (Je hebt 25% gelezen)
