Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Looking around
A blind man walks into the bar with his guiding dog. Then the blind man takes the dog at the rear legs and starts to turn around. The bartender aks:"hey, what are you doing?". Then the blind man replies: " I am just looking around.Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Het arme jongetje (7.99/10)
Een heel arm jongetje wil graag een nieuwe fiets voor Sinterklaas maar zijn gescheiden moeder kan die niet betalen. Moeder stelt voor om een brief aan Sinterklaas te schrijven waarin hij desnoods om g...Mop verder lezen (Je hebt 9% gelezen)
Ergste dag uit mijn leven (8.05/10)
Een klein mannetje zit in een bar naar zijn glas te staren. Een half uur lang beweegt hij zich totaal niet. Er komt een levensgrote trucker binnen en deze gaat naast hem zitten. Hij pakt het glas van ...Mop verder lezen (Je hebt 16% gelezen)
Gezocht : Waakhond! (6.49/10)
In een electrozaak is al voor de derde maal ingebroken en de eigenaar is het grondig beu. Hij zegt tegen zijn zoon ga naar het dierenasiel en koop daar de beste en gemeenste waakhond wat ze hebben! D...Mop verder lezen (Je hebt 14% gelezen)
