Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Een gelukkige man
Bert komt zijn goede vriend Piet tegen op straat."Awel, zegt Bert, je ziet er zo gelukkig uit, wat is er gebeurd?"
"Wel, zo'n 2 weken geleden was mijn vrouw aan het winkelen en werd haar kredietkaart gestolen."
"Maar Bert, dat is toch niet iets om blij over te zijn!!??"
"Toch wel", zegt Piet, "want de dief geeft veel minder uit dan mijn vrouw!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Ingewanden schijten (7.85/10)
Een koppel: De enige irritatie in hun huwelijk was de echtgenoot z'n vreselijke gewoonte om 's ochtends bij het ontwaken vreselijk harde en stinkende scheten in bed te laten. Het geluid maakte zijn v...Mop verder lezen (Je hebt 10% gelezen)
wreed accident (6.76/10)
Een boerenknecht rijdt met zijn jeep over het land om de afsluitingen te controleren. Na een paar minuten belt hij naar de boer en zegt :"Boer, ik heb een probleem, ik heb onderweg een zwaan aang...Mop verder lezen (Je hebt 23% gelezen)
De skivakantie (8.05/10)
Jack en Bob gaan een weekje skiën in Oostenrijk. Onderweg met de auto worden ze verrast door een sneeuwstorm. Ze proberen nog verder te rijden, maar als ze een hoeve langs de weg opmerken besluiten ze...Mop verder lezen (Je hebt 12% gelezen)
