Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Zo'n echtgenoot wil ik ook
Een ambtenaar is eigenlijk de perfecte echtgenoot:Als hij thuiskomt is hij niet moe en hij heeft de krant al gelezen.
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Nootjes (7.75/10)
Een man en zijn vrouw zitten 's avonds samen naar tv te kijken. De man is pindanootjes aan het eten en tracht ze in zijn mond te werpen. Echter, op een gegeven moment stoot zijn echtgenote hem aan net...Mop verder lezen (Je hebt 19% gelezen)
Nieuwe job (7.94/10)
Een Engelse toerist neemt een taxi om van de luchthaven in Zaventem naar z'n hotel in Brussel te gaan. Ze rijden voorbij het Atomium en de passagier achter in de taxi wil de chauffeur wat vragen over ...Mop verder lezen (Je hebt 20% gelezen)
Jefke (7.32/10)
Jefke zit op de stoep met een stok in een hondepoep te roeren.De postbode komt voorbij en vraagt aan Jefke wat hij aan't doen is.
"Een fakteur aan't tekenen" zegt Jefke.
Mop verder lezen (Je hebt 29% gelezen)
