Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Zo'n echtgenoot wil ik ook
Een ambtenaar is eigenlijk de perfecte echtgenoot:Als hij thuiskomt is hij niet moe en hij heeft de krant al gelezen.
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Stotteraar (7.48/10)
Een stotterende man is op zoek naar werk en gaat naar een uitgever. Hij vraagt aan de uitgever: "I-i-ik w-w-il gr-r-raag b-b-bijbels vvverkopen, k-k-kan d-dat? de uitgever heeft medelijden met de...Mop verder lezen (Je hebt 17% gelezen)
Een vreemde hond (7.72/10)
Rechtover een café staan 2 agenten met hun hond. Plots komt er iemand uit het café gestrompeld en stapt op de 2 agenten af. Bukt zich voor de hond, kijkt naar zijn kruis en keert dan terug naar het ca...Mop verder lezen (Je hebt 24% gelezen)
De Vlaamse Leeuw (6.03/10)
Een groepje Waalse stadsarbeiders staat een sigaretje te roken aan een bloemenperkje waar ze onkruid moeten trekken. Er passeert een Brusselaar en die ziet dat achteraan op hun overall een grote Vlaam...Mop verder lezen (Je hebt 45% gelezen)
