Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Extra bed
Vrouw Pondje en mevrouw Zijlstra drinken een kopje thee.Och, klaagt mevrouw Zijlstra, vroeger was alles veel beter. Toen was er minder geweld en toen waren de mannen niet zo brutaal.
U hebt gelijk, zucht mevrouw pondje. Weet u dat ik al twintig jaar lang elke avond onder m'n bed kijk om te zien of er zich daar geen kerel heeft verborgen?
Tja, het is toch wat...
Maar nu heb ik een grote beslissing genomen. Ik ga er een tweede bed bij kopen.
Wat heeft dat voor zin?
Waarop mevrouw Pondje antwoordt:
Met twee bedden verdubbel ik m'n kansen!
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Van je vrienden moet je het he (7.2/10)
Jef ging een wereldreis maken per fiets.Om toch te voorkomen dat zijn vrouw hem ontrouw zou worden doet hij haar een kuisheidsgordel om en sluit die af met een sleutel;
De sleutel breng...
Mop verder lezen (Je hebt 27% gelezen)
Een goed excuus (8.01/10)
Een man heeft een nieuwe Mercedes gekocht en gaat op een mooie zomeravond even lekker een stuk rijden... Het dak eraf, de wind glijdt door zijn haar en hij besluit eens te kijken hoe hard zijn wagen n...Mop verder lezen (Je hebt 15% gelezen)
Wil van m'n vrouw vanaf! (6.94/10)
Twee oude maten komen elkaar tegen en gaan samen een pint gaan drinken. Ze zitten lekker te babbelen en zegt den ene: 'Mijn vrouw steekt mij tegen, he, zo zagen de hele tijd, ik zou der vanaf willen, ...Mop verder lezen (Je hebt 17% gelezen)
