Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Marokkaantje moet opkikkeren
Een marokaan belt op naar zijn werk en zegt tegen zijn baas dat hij ziek is. Zegt de baas: "Dat heb ik laatst ook gehad. En toen heb ik mijn vrouw een goeie beurt gegeven. Moet jij ook maar eens doen. Je kikkert er zo van op!!"Dus even later belt die marokaan weer en zegt ie kerngezond: "Ikke beter zijn dan u maar jij mooier huis hebben dan ik..."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Texaan in Londen (7.16/10)
Een Texaan rijdt neemt een tour door Londen in een taxi.Als ze langs de Tower Bridge rijden, zegt de chauffeur wat het is en dat de bouw begon in 1346 en eindigde in 1412.
De Texaan zeg...
Mop verder lezen (Je hebt 24% gelezen)
Belgische slimheid (7.5/10)
Een Belg en een Hollander lopen door het bos en plots horen ze iemand roepen:"HELP,HELP". Ze lopen erna toe en zien dat een elfje aan het verdrinken is. Alle twee springen ze in 't water en ...Mop verder lezen (Je hebt 30% gelezen)
Abou Jaja op bezoek (7.33/10)
Voetballer Jan gaat naar zijn club en wil, zoals altijd, zijn fiets tegen de paal zetten. Maar deze keer roept de wachter:"Hallo daar! Dat kan niet hoor!"
Verbaasd kijkt Jan...
Mop verder lezen (Je hebt 38% gelezen)
