Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Wisselen van vent..
Twee vrouwen komen elkaar tegen op straat ..Na een tijdje komt het gesprek op het onderwerp sex.
Eerste vrouw: "Goh, mijnen Harry is gewoon fantastisch in bed. Ik kom altijd keisnel klaar! Echt zaaaalig gewoon..."
Tweede vrouw: "Amai gelukzak, mijne vent Leo doet niks anders dan de krant lezen in bed.. Ik zou wel eens een nachtje willen wisselen hoor!"
En zodus besluiten de vrouwen om een nacht van vent te wisselen
En de voldende dag:
Tweede vrouw: "Wauw jouw man is gewoon fatastisch in bed. We deden het wel 6 keer! Maar hoe ging het bij jou?"
Eerste vrouw: "Uwe Leo is inderdaad wat kalm maar hij heeft af en toe toch twee vingers in mijn holletje gestoken."
Tweede vrouw: "Ja dat doet hij wel maar dan alleen als hij een bladzijde moet omslaan..."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Permanente erectie (7.4/10)
Een man stapt een farmacie binnen en vroeg naar een mannelijke apotheker. De vrouw tegen wie hij sprak zij dat zijzelf apothekeres was en dat zij en haar zus eigenaar waren van de winkel, en er waren ...Mop verder lezen (Je hebt 18% gelezen)
Omschrijvingen (7.79/10)
De juffrouw op de lagere school zegt:"Ik ga een dier omschrijven, en dan moeten jullie raden wat ik bedoel."
Ze begint: 'Het loopt op de boerderij en het geeft melk.'
J...
Mop verder lezen (Je hebt 23% gelezen)
Gelukkige autopech (7.94/10)
Een man heeft autopech op een verlaten landwegje, en belt aan bij de enige boerderij in de buurt om hulp te vragen. De boer zegt dat hij kan blijven slapen, en de volgende ochtend rijdt hij wel even m...Mop verder lezen (Je hebt 13% gelezen)
