Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Hoe noem je..
Hoe noem je iemand die constant alles steelt ?- Natuurlijk: een kleptomaan
Hoe noem je iemand die constant alles in brand steekt ?
- Heel goed: een pyromaan
Hoe noem je iemand die dat allebei doet ?
- Inderdaad: een Marokkaan
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Stokslagen (8.01/10)
Een Duitser, Nederlander en Belg worden in Saoedi Arabië gepakt omdat ze alcohol gedronken hadden, wat streng verboden is. De Sultan laat ze voorkomen en vertelt ze: "Voor het gebruik van alcohol...Mop verder lezen (Je hebt 15% gelezen)
Hij rijdt op z'n fiets! (6.68/10)
In het vroegere Kongo had een westvlaming een bedrijf. Met het vele werk kon hij niet anders dan enkele negers te werk te stellen. Maar die negers verstonden niets van wat hij hen oplegde, dus vroeg h...Mop verder lezen (Je hebt 19% gelezen)
Gevecht met de alligator (7.96/10)
Een Texaanse multimiljonair wordt 50 jaar en hij besluit een heel groot feest te geven en nodigt de hele buurt uit in zijn luxe achtertuin, met zwembad en al. Ook Leroy, de enige neger in de buurt, wo...Mop verder lezen (Je hebt 15% gelezen)
